Результати моніторингу якості освіти

Державна підсумкова атестація в закладі пройшла організовано, рівень навчальних досягнень  учнів підтверджено результатами річних контрольних робіт та державної підсумкової атестації. Великої розбіжності між результатами контрольних робіт і річним оцінюванням,  ДПА не спостерігається.

ДПА учнів 9-А класу

Учні 9-А класу до здачі ДПА допущені в кількості 11 осіб. Курлова Софія  від здачи ДПА звільнена, згідно висновку лікарської консультативної комісії Чугуївскої ЦРЛ ім. Кононенко за №1588 від 27 квітня 2018р.

За курс базової загальної середньої освіти учні 9-А   класу проходили ДПА з 3-х предметів: українська мови та літератури, математики, біології. Результати наступні:

Українська мова та література

У 2017/2018 навчальному році в 9-А класі рівень навчальних досягнень за рік складає 36 %.

Дані діаграми показують, що результати  ДПА співпадають з результатами річної.   Це свідчить про  цілеспрямовану роботу вчителя щодо підготовки до ДПА (проведення додаткових занять, консультацій).

Математика

Рівень навчальних досягнень учнів 9-А класу становить 36 %, за результатами ДПА – 36 %. Таким чином результати державної підсумкової атестації відповідають річним балам. Москаленко Єлизавета покращила результат на один бал, але має оцінку того ж рівня за рік. Двоє учнів: Афанков Максим та Чепенко Анна знизили результати на один бал, але мають оцінки того ж рівня за рік.  Результати порівняльного аналізу свідчать про відповідність результатів державної підсумкової атестації з річним оцінюванням.

Біологія

У 2017/2018 навчальному році в 9-А класі рівень навчальних досягнень складає з біології  36 %, з  ДПА – 36 %.  Дані вищенаведеної діаграми показують, що результати ДПА співпадають з результатами річного навчального балу.

Чепенко Анна, Афанков Максим  підвищили свої оцінки на 1 бал. Два учня  9-А класу (Безпалий Андрій, Рудік Данило)  знизили свої оцінки на один бал та написали державну підсумкову атестацію в рамках одного рівня. Решта учнів 9-А класу підтвердили річні бали.

ДПА учнів 4-А клас

У 2017/2018 навчальному році в 4-А класі навчалося 19 учнів.

ДПА з української мови та літературного читання складали 19 учнів.

Рівень навчальних досягнень 19 учнів 4-А класу становить  60 %.

Рівень навчальних досягнень  з української мови становить 68 %, а літературного читання – 90 %.

За результатами ДПА з української мови та літературного читання – 74 %.

Три учні знизили результат (Близнюков Кирило, Карпусь Іван, Костоглодов Ярослав),  Середа Микита результат підвищив.

ДПА з математики складали 19 учнів.

Рівень навчальних досягнень  з математики становить 74 %.

За результатами ДПА – 78 %.

Кислинська Олександра підвищила результат.

 Висновок:

Результати порівняльного аналізу свідчать про відповідність результатів ДПА  з річним оцінюванням.